Aktualności

GA010

(Polski) E-papieros nam nie straszny

Sorry, this entry is only available in Polski.

więcej
hydrant50

Znak przestrzenny metalowy

Nowy Produkt – Znak przestrzenny metalowy, z konstrukcją do montażu na słupku metalowym, do oznaczania hydrantu zewnętrznego, miejsca zbiórki do ewakuacji, itp Specjalnie zaprojektowany wzorniczo, łączy wysokie walory użytkowe z estetycznym wyglądem. Trwały, odporny na uszkodzenia mechaniczne, odporny na zmienne warunki atmosferyczne i niskie temperatury – nie odkształca się przy wysokich temperaturach w okresie letnim […]

więcej
light_ikona

Znaki na podłożu LIGHT

ZNAKI LIGHT to nowy produkt Top Design – lekki i estetyczny, w przystępnej cenie. Atrakcyjne cenowo znaki nadają się do szerokiego zastosowania w warunkach wewnętrznych i zewnętrznych, w tym – na obłych powierzchniach.

więcej
baner_normamini

Znaki zgodne z PN-N-ISO 7010:2012

Norma PN-N-ISO 7010:2012 zakresem tematycznym obejmuje znaki z grypy środków ewakuacyjnych, ppoż, bhp. Powyższa norma zastępuje normę PN-N-01256-01:92 (znaki ochrony ppoż) oraz PN-N-01256-03:93 (ochrona i higiena pracy) z późniejszymi zmianami. Normy PN-N-01256-02:1992 (Ewakuacja) oraz PN-N-01256-04:1992 (Techniczne śrdoki ppoż.) pozostają obowiązujące. Certyfikaty wydane przez CNBOP w Józefowie na zgodność z normą PN-N-01256-01 pozostają aktualne. Informujemy, że znaki zgodne […]

więcej
miniaturka1

Promocja – znak w ramce już od 9,90

Wyjątkowy produkt w promocyjnej cenie – Znak w Ramce. Produkt jest połączeniem estetycznej ramki z systemu RAM wykonanej z tworzywa oraz znaku na płycie sztywnej. Jednostronna ramka ze znakiem, przeznaczona jest do montażu w formie naściennej.

więcej
hydrant50

Znaki przestrzenne nowej generacji

Proponujemy znaki przestrzenne w nowej ulepszonej wersji. Dzięki zastosowaniu specjalnych, narożnikowych profili całość konstrukcji została wzmocniona i usztywniona, uzyskując jednocześnie estetyczny wygląd.

więcej

Informacje

(Polski) E-papieros nam nie straszny

Sorry, this entry is only available in Polski.

więcej

Kolejna szansa na dodatkowe korzyści.

Sorry, this entry is only available in Polski.

więcej

Zmiana cen – informacja

Szanowni Klienci Informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2013, Top Design Sp. z o.o. wprowadzi nowe ceny na swoje produkty. Cennik na rok 2013, będzie dostępny na naszej stronie internetowej.

więcej

Zapraszamy do współpracy

  Marka Top Design ® to ponad dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji oznakowań, poświadczone najbardziej prestiżowymi certyfikatami i wyróżnieniami oraz – co dla nas...

więcej

Nowy katalog obramowań

Zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem obramowań

więcej

Szanowni Klienci

Związku zaistniałą sytuacją informujemy, że obecnie wszystkie zamówienia realizujemy wyłącznie za pośrednictwem przesyłek kurierskich i tymczasowo zawiesiliśmy możliwość odbioru w siedzibie.
Projekty niestandardowe przyjmujemy przez email – biuro@topdesign.pl lub telefonicznie – 58 550 38 12

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Za wszystkie niedogodności przepraszamy i liczymy na Państwa zrozumienie. Pragniemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane zgodnie z terminami. Produkcja zaś odbywa się pod wzmożoną ochroną pracowników.

Pozdrawiamy
Zespół TOP DESIGN

Welcome!

This is popup preview that you can fill with any content you want.

The plugin include some shortcodes, you can read more about them at the bottom of this page. The main 3 sections to configure the popup are:

Appearance: Where you edit the look and feel of the popup.
Display Rules: Here you choose on which page to display the popup (Set to all by default)
Display options: Some important settings about the plugin, being the more important trigger action.